Witamy Państwa na stronie Pracowni Architektonicznej ArchiTEKA

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. To pozwoliło nam wyjść naprzeciw inwestorom, którzy z różnych przyczyn, bądź to mniejszych środków finansowych, bądź też po prostu braku czasu decydują się na projekt gotowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w godzinach pracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z naszymi usługami.

Poznaj proces

Proces

Od 2006 roku zajmujemy się projektowaniem dla klientów indywidualnych i dzięki temu znamy oczekiwania i priorytety jakimi kierują się Państwo przy wyborze własnego domu. Właśnie w oparciu o te oczekiwania staramy się tworzyć nasze projekty gotowe.

Postawiliśmy na jakość naszych opracowań, nie zaś na ich ilość. Każdy z projektów traktujemy indywidualnie. Najpierw tworzona jest koncepcja, którą następnie omawiamy w gronie naszych architektów i projektantów branżowych. Dopiero po szeregu konsultacji tworzymy projekt gotowy.

 • Koncepcja

  Na tym etapie pracownia architektoniczna opracowuje wstępną wizję projektu, uwzględniając preferencje klienta, analizę otoczenia i zapisy dokumentów planistycznych.

 • Konsultacje

  Pracownia architektoniczna prowadzi spotkania z klientem i projektantami branżowymi, aby omówić i uwzględnić ich opinie, sugestie i wymagania dotyczące projektu.

 • Projekt

  Na podstawie koncepcji i konsultacji, pracownia architektoniczna tworzy kompleksowy projekt, obejmujący dokumentację techniczną, wizualizacje oraz zestawienia i specyfikacje, które będą podstawą do budowy domu.

 • Nasze projekty cyklicznie publikowane są w najpopularniejszych katalogach z projektami domów oraz miesięcznikach o tematyce budowlanej.

  Dodatkowo wydajemy własny, bezpłatny katalog projektów naszego autorstwa. Można go zamówić pod adresem biuro@architeka.pl

  Nasz zespół

  • Tomasz Kałaska

   mgr inż. arch.

   Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Kieruje działem projektów gotowych i zajmuje sie wszelkimi formalnościami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę.

  • Katarzyna Kałaska

   mgr inż. arch.

   Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, członek Izby Architektów Rzeczpospolitej Polskiej. Jest właścicielem pracowni kieruje działem projektów indywidualnych, projektuje wnętrza i nadzoruje roboty budowlane.

  Porozmawiajmy