O nas
 
 glosk
 
Witamy Państwa na stronie Pracowni Architektonicznej ArchiTEKA
 
Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. To pozwoliło nam wyjść naprzeciw inwestorom, którzy z różnych przyczyn, bądź to mniejszych środków finansowych, bądź też po prostu braku czasu decydują się na projekt gotowy.

Ponieważ zajmowaliśmy się i nadal zajmujemy współpracą z klientem indywidualnym możemy powiedzieć, iż znamy oczekiwania i priorytety jakimi kierują się Państwo przy wyborze własnego domu. Właśnie w oparciu o te oczekiwania staramy się tworzyć nasze projekty gotowe. Postanowiliśmy postawić na jakość naszych opracowań, nie zaś na ich ilość. Każdy z projektów traktujemy indywidualnie. Najpierw tworzona jest koncepcja, którą następnie omawiamy w gronie naszych architektów i projektantów branżowych. Dopiero po szeregu konsultacji tworzymy projekt gotowy.

Mamy nadzieję, iż taka procedura projektowania pomoże nam stworzyć domy, które sprostają Państwa wymaganiom i ... marzeniom.

Nasze projekty cyklicznie publikowane są w najpopularniejszych katalogach z projektami domów oraz miesięcznikach o tematyce budowlanej.

Dodatkowo wydajemy własny, bezpłatny katalog projektów naszego autorstwa. Można go zamówić pod adresem biuro@architeka.pl

   

Projektujemy także:

-  budynki użyteczności publicznej                  
-  domy jednorodzinne według indywidualnych wytycznych
 
     

 

Nasz Zespół:   

mgr inż. arch. Katarzyna  Kałaska właściciel, architekt    
 
mgr inż. arch. Tomasz Kałaska -  architekt    
     
mgr inż. arch. Marcin Włodarczyk
 - architekt 


Siedziba firmy:

Architeka Katarzyna Kałaska
ul. Korczunkowa 39
05-503 Głosków
 
Pracownia i dział obsługi klientów
 
ul. Księcia Janusza I Starego 12b (dawniej, 17 Stycznia)
05-500 Piaseczno
tel. 022 371 13 18  
tel. 601 71 72 27
(od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00)
 

Na spotkania prosimy umawiać się z telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.
Dokumenty, teksty, grafiki, zdjęcia i inne pliki tworzące serwis www.budujdom.pl są własnością firmy Architeka Katarzyna Kałaska i podlegają prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z firmą Architeka Katarzyna Kałaska.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl